Hotel Campanile Cannes***

cena od 4 590 Kč termín: 04.05.2018 délka: 5 dní (zájezd č. 475053)

5 - denní zájezd

SUPER LAST MOMENT
Poznejte krásy jižní Francie., francouzskou riviéru - Azurové pobřeží, malebnou Provence, Monacké knížectví, kaňon Verdon, Nice, Cannes, Port Grimaud, Saint Tropez.

5-ti denní poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v pěkném hotelu*** na Azurovém pobřeží s bohatými snídaněmi.

Zažijete historické pamětihodnosti i přírodní krásy. Navštívíme Nice, Cannes, Grasse - světovou metropoli parfémů - nejvoňavější místo na světě. Poznáme kaňon řeky Verdon a jezero Lac de Ste-Croix a provensálské městečka Port Grimaud přezdívané "francouzské Benátky," letovisko St. Tropez a Monacké knížectví - Monte Carlo

Ubytování: hotel ***

Kvalitní hotel*** umístěný v rozsáhlé zahradě se zelení vybízející k relaxaci na francouzské riviéře. Klimatizované dvoulůžkové pokoje (na vyžádání i třílůžkové pokoje) s vlastním příslušenstvím, minibarem, Wi-Fi internetovým připojením, satelitní televizí. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky na pokojích.

Stravování: snídaně

Bohaté snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, nápojový bufet, toaleta).

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu a směr Německo. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den:Nice, večerní Cannes. Příjezd do Nice v ranních hodinách, Program s průvodcem, procházka po Anglické promenádě, katedrála sv. Reparaty, náměstí Masséna, osobní volno. V podvečer krátká zastávka Cannes, případně možnost promenády Croisette, chodník slávy, Festivalový palác. Večer přejezd do hotelu, ubytování, popř. večeře individuálně. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den:Kaňon Verdon, Port Grimaud, St.Tropez Po snídani se vydáme po panoramatické silnici ke kaňonu řeky Verdon. Odpoledne možnost koupání v jezeře Lac de Ste-Croix (dle sezóny) či zapůjčení šlapadel k projížďce po jezeře. V odpoledních hodinách přejezd do městečka Port Grimaud přezdívaného „francouzské Benátky“, V podvečerních hodinách se vydáme na plavbu lodí z Port Grimaud do letoviska St. Tropez s proslulou četnickou stanicí, Citadelou a přístavem. Večer návrat do hotelu. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den:Grasse, Monaco. Po snídani odjedeme do městečka Grasse, světové metropole parfémů, která je nejvoňavějším místem na světě. Návštěva místní nejznámější fabriky na parfémy, např. Galimard, průvodcovaná prohlídka (vstup zdarma). Po poledni příjezd do Monaka, prohlídka s průvodcem. Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Poté volný program, možnost koupání na veřejné pláži Larvotto (dle sezóny) či návštěva Oceánografického muzea. Odjezd z Monaca ve večerních hodinách.
5. den:Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

5 590 Kč
Základní cena od 5 590 Kč

Hotel Ibis Cannes*** / Premiere Classe***

FirstMinute
Francie, Francouzská riviéra
Malebná Provence, Azurové pobřeží, Port Grimaud, Saint Tropez, Nice, Monako, s poznáváním a koupáním v moři :-) Ubytování v hotelu, snídaně, průvodce, doprava autobusem. Vychutnejte si letní pohodu na francouzské riviéře! Dovolená s poznáváním krás jižní Francie a koupáním na Azurovém pobřeží. 5-ti…
termín: 22.05.2019 délka: 5 dní

Nabízí

Cestovní Kancelář A21

Cestovní Kancelář A21

U Cukrovaru 611/22
77900 Olomouc
telefon: 571 117 141

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Biarritz 11 °C
Lyon 10 °C
Melun 5 °C
Montpellier 18 °C
Nice 17 °C
Paříž 5 °C
Strasbourg 5 °C
Toulouse 13 °C
Villacoublay 5 °C

Základní informace

Francie

Francie
Hlavní město: Paříž
Počet obyvatel: 59 827 582
Měna: EUR
Rozloha: 543,998 km2

Místopisy

  • Bretaň

    Je to nejzápadnější oblast celé Francie a největší francouzský poloostrov. Krajina je převážně rovinatá, působí celkem normálním dojmem, místy skoro jako u nás. Ovšem přírodním skvostem…

  • Akvitánie

    Středověk protkán regiony Aquitaine a Gascony je přítomen podél celého toku La Baise. Množství historických staveb, typické červené a růžové víno, zvláštnosti Armagnacu a…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://francie.vasezajezdy.cz/zajezdy/krasy-jizni-francie-azurove-pobrezi-provence-475053/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://francie.vasezajezdy.cz