Paříž netradičně + UTAJENÁ MÍSTA (letecky z Prahy)

cena od 15 490 Kč termín: 06.09.2018 délka: 4 dní (zájezd č. 451282)

4 - denní zájezd

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého poznáte Paříž trochu jinak než obvykle. Projdete se místy, kam vás jen tak někdo nevezme, navštívíte méně známá muzea, nahlédnete do tajemných pařížských katakomb a užijete si výhled z Vítězného oblouku či mrakodrapu Montparnasse. Objevte a zažijte s námi Paříž v jiném světle – bez starostí!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné :
Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Moulin Rouge

Dospělý 3 690 Kč

Cestovní pojištění :
EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel **+

hotel 2* nebo 3* v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Stravování: snídaně

v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (bageta, croissant, máslo, marmeláda, čaj, káva)
během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy , přílet do Paříže, objednaným autobusem  transfer na hotel ,  ubytování .   V závislosti na čase příletu se můžeme vydat na procházku po nejslavnějším pařížském bulváru Champs-Élysées a zakončit první den u Vítězného oblouku. Zájemci si mohou zakoupit vstupenku na vyhlídku na vrcholu Vítězného oblouku a užít si tak večerní Paříž z úplně jiného pohledu. V rámci individuálního volna bude také možnost navštívit některé z muzeí (Louvre , Musée d'Orsay , Musée Galliera ).
2. den:Po snídani se vydáme k  Paláci   Chaillot  na Trocadéru, kde navštívíme Muzeum francouzských památek a zhlédneme sádrové odlitky těch nejvýznamnějších francouzských staveb nebo navštítíme Národní muzeum námořnictva, kde uvidíme například Naopoleonův člun. Poté budeme pokračovat kolem Eiffelovy věže a budovy sídla UNESCO až k  Rodinovu muzeu , které shromažďuje neuvěřitelné množství Rodinových děl, zejména soch, kreseb a obrazů. Muzeum se nachází v interiérech jednoho z nejkrásnějších městských paláců, tzv.  Hotelu Biron , jehož součástí jsou i úchvatné zahrady. Oběd ve formě pikniku si dáme v malém, lehce utajeném pařízském parčíku, v  zahradě Cathérine Labouré . Odpoledne budeme pokračovat kolem kostela Svatého Sulpicia, známého tzv. Pásem růže z knihy Šifra mistra Leonarda až do čtvrti Saint-Germain-des-Prés. Projdeme se místními okouzlujícími uličkami a navštívíme neméně slavnou katedrálu  Saint-Germain-des-Prés , místo odpočinku jednoho z největších velikánů francouzské filozofie René Descarta. Naše další kroky povedou kolem budovy  Francouzského institutu  přes ikonický  most Pont des Arts  až k Centre Georges Pompidou. Tato budova je naprosto odlišná od klasické romantické Paříže tak, jak ji známe. Ultramoderní stavba, které jaksi „chybí“ fasáda v sobě ukrývá jednu z nejzajímavějších sbírek moderního umění. Večer je navíc z nejvyššího patra překrásný výhled na okolí.
3. den:Po snídani se společně vydáme objevovat záhadné pařížské katakomby , stěny zdejších spletitých chodeb jsou od země až po strop vyplněny kostmi a lebkami. Poté se projdeme k  Montparnasskému hřbitovu , kde je pochováno množství slavných osobností, vědců a umělců (Jean-Paul Sartre, Serge Gainsbourg a další). Zájemci si mohou užít vyhlídku na Paříž z mrakodrapu Montparnasse. Říká se, že právě z mrakodrapu je pohled na Paříž nejkrásnější právě proto, že mrakodrap nevidíte. Odpoledne se přesuneme k parku  Jardin des Plantes , jehož součástí je také botanická zahrada, zoo nebo napříkald planetárium. Odtud se vypravíme k  Institutu Arabského světa , jehož fasáda je netradičně architektonicky řešena a pokračovat budeme k bývalé starořímské aréně  Arena Lutetia . Aréna je schovaná v zástavbě, ani někteří Pařížané o její existenci neví. Večer si užijeme plavbu lodí po Seině. Z paluby lodě se nám naskytne nevšední pohled na nasvícené památky na obou březích řeky.
4. den:Ráno začneme u klenotu gotické architektury Svaté kaple (Sainte Chapelle), která je ukrytá v areálu   Justičního paláce. Dále budeme pokračovat kolem slavné katedrály Notre Dame a zastavíme se u jedinečného  Památníku holocaustu (Mémorial des Martyrs de la Déportation) , který spíše než památník z vnějšku připomíná vojenský bunkr. Projdeme se  Ostrovem svatého Ludvíka  až k Vogézskému náměstí, jednomu z nejstarších pařížských královských náměstí. Naše poslední kroky povedou k symbolu Francouzské revoluce  Náměstí Bastilly  a k  nádrži Arsenal , která dnes slouží jako městské přístaviště. Zájemci mohou využít individuální volno k nákupům ve čtvrti Marais, odpočinku či procházkám po této okouzlující staré pařížské čtvrti. Odpoledne se přesuneme objednaným transferem na letiště a  odletíme zpět do Prahy .


Podobné zájezdy v této destinaci

1 999 Kč
Základní cena od 1 999 Kč

NA SKOK DO PAŘÍŽE - S NÁMI NEJLEVNĚJI A KVALITNĚ DO PAŘÍŽE !

LastMinute
Francie, Paříž
ODJEZDY Z CELÉ ČR BEZ PŘÍPLATKŮ !!! GARANCE NEJLEPŠÍ CENY V ČR A SR !!! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům. OBJEDNÁVAT MŮŽETE JIŽ TEĎ AŽ DO VYPRODÁNÍ KAPACIT NAŠICH BUSŮ !!! Nejoblíbenější poznávací zájezd do Francie - za výbornou cenu poznáte…
termín: 28.03.2019 délka: 4 dny
4 090 Kč
Základní cena od 4 090 Kč

Paříž

LastMinute
Francie, Paříž
Popis: Kouzelná Paříž a Versailles 5denní poznávací zájezd do Francie Romantická Paříž s honosným sídlem Versailles Vstup zdarma pro mládež do 25 let (platí pro většinu muzeí včetně Louvru, Vítězný oblouk, zahrnuje i vstup do Versailles nebo do Notre Dame a věžiček) Doprava moderním autobusem s klimatizací…
termín: 18.04.2019 délka: 5 dní
12 690 Kč
Základní cena od 12 690 Kč

Francie / Bretaň s výlety

Francie, Paříž
Nejsvéráznější oblast Francie vás okouzlí spanilostí svého pobřeží s divokými útesy a zářivými písčitými plážemi, burácivým příbojem, majáky, pozoruhodnými ostrůvky i hebkou krajinou vnitrozemí s tajuplnými stopami dávných civilizací. Také nemáte rádi poznávací zájezdy ve formě "koňských dostihů", kdy…
termín: 26.04.2019 délka: 10 dní

Nabízí

Radynacestu, s.r.o.

Radynacestu, s.r.o.

Nádražní 982/104
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
telefon: 608411165

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Biarritz 11 °C
Lyon 10 °C
Melun 5 °C
Montpellier 18 °C
Nice 17 °C
Paříž 5 °C
Strasbourg 5 °C
Toulouse 13 °C
Villacoublay 5 °C

Základní informace

Francie

Francie
Hlavní město: Paříž
Počet obyvatel: 59 827 582
Měna: EUR
Rozloha: 543,998 km2

Místopisy

  • Bretaň

    Je to nejzápadnější oblast celé Francie a největší francouzský poloostrov. Krajina je převážně rovinatá, působí celkem normálním dojmem, místy skoro jako u nás. Ovšem přírodním skvostem…

  • Akvitánie

    Středověk protkán regiony Aquitaine a Gascony je přítomen podél celého toku La Baise. Množství historických staveb, typické červené a růžové víno, zvláštnosti Armagnacu a…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://francie.vasezajezdy.cz/zajezdy/pariz-netradicne-utajena-mista-letecky-z-prahy-451282/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://francie.vasezajezdy.cz